دوشنبه , اردیبهشت 2 1398
خانه » اخبار » آمار فروش فیلم‌ها در هفته اول آذر ماه

آمار فروش فیلم‌ها در هفته اول آذر ماه

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (به این پست امتیاز دهید)

سرما و یخ بندان اقبال مخاطب رادر هفته گذشته نسبت به فیلم‌های سینمایی کمتر کرد اما در این میان هنوز مخاطبان به فیلم‌های با موضوعات اجتماعی و تاریخی توجه نشان دادند.

به گزارش هکس دانلود مگ، سینماها در هفته گذشته به دلیل برف و سرما با اقبال کمتری مواجه شد اما در این میان فیلم ها با موضوع اجتماعی و تاریخی باز هم نظر مخاطبان را بیش از دیگر فیلم ها به خود جلب کرد.
مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر توضیح داد: فیلم سینمایی فروشنده در چند سالن بعد از سانس موظف اکران است و هم اینک به فروش ۱۵ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان دست یافت. فیلم ایرانی سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» به فروش ۱میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان رسید و فیلم «متولد ۶۵» به فروش ۸۳۰ میلیون رسید. و فیلم «یتیم خانه ایران» توانست به فروش ۴۷۵ میلیون تومان دست یابد که با فروش دیشب از نیم میلیارد هم عبور می کند.
فیاض هوشیار مدیر پخش سیمای مهر درباره فروش «سیانور» گفت: فیلم سینمایی «سیانور» وارد هفته ششم شد و تاکنون به فروش ۲ میلیاردو ۲۹۰ میلیون تومان رسید. این فیلم در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۵۱۲ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۷۷۸ میلیون تومان رسید.
حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم سینمایی «مشکل گیتی» گفت: روز اول برخی از سینماها از جمله سینما ملت به دلیل عدم اطلاع رسانی درست فیلم را اکران نکردند. این فیلم هم اینک در ۲۰ سالن اکران شده و به فروش ۴۰ میلیون تومان در تهران دست یافته است.
بنابراین گزارش، محمدرضا صابری و محمدحسین قاسمی به دلیل حضور فیلم «نفس» در آسیا پاسفیک در ایران حضور ندارند وآمار دقیقی از فروش فیلم «نفس» نداریم. دفتر پخش پویا فیلم نیز آمار دقیقی از «آس و پاس» در اختیار قرار نداد. براساس فروش مکانیزه فیلم «نفس» به فروش نفس۴۱۳میلیون و ۲۶۷ هزار تومان دست یافته و «آس و پاس» نیز به فروش ۱میلیارد و ۸۷۹میلیون و ۹۳۱ هزار تومان دست یافت.

درباره‌ی رضا صالحی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *