چهارشنبه , بهمن 3 1397
خانه » اخبار » بلیت ۳۰۰ هزار تومانی مراسم افتتاحیه «سلام بمبئی» را لغو شد

بلیت ۳۰۰ هزار تومانی مراسم افتتاحیه «سلام بمبئی» را لغو شد

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (به این پست امتیاز دهید)

مراسم افتتاحیه فیلم «سلام بمبئی» در برج میلاد لغو شد.

به گزارش هکس دانلود مگ، مراسم افتتاحیه فیلم «سلام بمبئی» در برج میلاد که بنا بر اعلام سازندگان فیلم با بلیت ۳۰۰ هزار تومانی همراه بود،لغو شد.

سازندگان فیلم با انتشار اطلاعیه ای که به امضای قربان محمد پور کارگردان و سرمایه گذاران فیلم رسیده، از بازگرداندن پول کسانی که بلیتهای گران این مراسم را پیش خرید کرده بودند،خبر داده اند.

در این اعلامیه آمده:«بدینوسیله به اطلاع مخاطبین محترم فیلم سینمایی سلام بمبئی می رساند به دلیل عدم صدور مجوزهای لازم که از قبل هماهنگی آن صورت پذیرفته بود و در شرایط کنونی و با هماهنگی انجام شده با پخش کننده محترم به این نتیجه رسیدیم علیرغم استقبال خوب مردم عزیز برای حضور در مراسم افتتاحیه فیلم سلام بمبئی در برج میلاد، این مراسم با عرض پوزش کنسل و تبدیل به حضور عوامل و بازیگران فیلم در اکران های مردمی گردید که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

ضمنا کلیه کسانیکه از طریق سینما تیکت بلیط تهیه نموده اند مبلغ آنها از سایت فوق مجددا به حسابشان واریز خواهد گردید و مبلغ جذب شده از طریق اسپانسر به یکی از خیریه ها واگذار می گردد».

یادآور می شود سازندگان فیلم اعلام کرده بودند که به دلیل اجرای زنده ترانه های فیلم توسط بازیگر هندی در این مراسم،قیمت بلیتهای آن ۳۰۰ هزار تومان است که سایت سینما تیکت نیز بدون توجه به محدودیتهای قانونی طی روزهای اخیر،اقدام به پیش فروش بلیتهای مراسم افتتاحیه کرده بود!

 

 

درباره‌ی رضا صالحی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *