شنبه , فروردین 3 1398
خانه » اخبار » رخ دیوانه به سراغ هزارپا می رود!

رخ دیوانه به سراغ هزارپا می رود!

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (به این پست امتیاز دهید)

ابوالحسن داودی اوایل سال آینده فیلم کمدی خود با نام «هزارپا» را کلید می‌زند.
این کارگردان سینما که آخرین ساخته‌ی به نمایش درآمده‌اش فیلم «رخ دیوانه» است،در گفت‌وگویی با ایسنا درباره فیلم جدید خود که مجوز ساخت آن صادر شده است، بیان کرد: پیش تولید این فیلم از اسفندماه شروع می‌شود و تلاش می‌کنیم اوایل سال آینده فیلمبرداری را هم آغاز کنیم.
او با اشاره به اینکه «هزارپا» به طور کامل در تهران فیلمبرداری می‌شود، افزود: تعدادی از بازیگران اصلی این فیلم مشخص شده‌اند اما تا زمان تکمیل فهرست نهایی اعلام نخواهند شد. با این حال می‌توانم اشاره کنم که «هزارپا» یک فیلم پربازیگر است که بازیگران اصلی آن و همچنین احتمالا تعدادی از نقش‌های دوم و سوم را هم، بازیگران مطرح و حرفه‌ای بازی خواهند کرد.
داودی همچنین درباره داستان فیلم «هزارپا» گفت: داستان این فیلم بیشتر در اواخر دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ می‌گذرد و یک جور داستان «یکی بود یکی نبود» واقعی است که زمینه‌هایی کمتر گفته شده از آن دوران را روایت می‌کند.
او گفت: داستان این فیلم بیشتر مربوط به نوستالژی‌هایی است که نسل ما با آن‌ها خاطره دارد و از آنجا که اصل موضوع کمدی است برای نسل جدید هم جذاب خواهد بود، چرا که تصوری که این نسل از آن دوران دارند مربوط به زمانی است که یا بسیار کم سن و سال بودن و یا اصلا متولد نشده بودند اما الان می‌توانند یک تصویر واقعی از آن زمان را ببینند.
ابوالحسن داودی که در کارنامه‌ی هنری‌اش کمدی «نان،عشق،موتور ۱۰۰۰ » را دارد، خاطر نشان کرد: معتقدم یک تفاوت بزرگ بین فرهنگ این دوران و فرهنگ دوران اوایل انقلاب و بلافاصله پس از جنگ تحمیلی وجود دارد که پرداختن به آن در قالب طنز برای مخاطب جذاب خواهد بود.

درباره‌ی رضا صالحی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *