چهارشنبه , آبان 2 1397
خانه » اخبار » سریال بازگشت بزودی از شبکه دو

سریال بازگشت بزودی از شبکه دو

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (به این پست امتیاز دهید)

سریال تلویزیونی بازگشت، به کارگردانی امیرحسین ماکویی و تهیه کنندگی محمدکاظم بیات، به زودی از شبکه ۲ پخش خواهد شد.

سریال تلویزیونی «بازگشت» پس از گذراندن مراحل فنی، تدوین و صداگذاری آماده نمایش است. این مجموعه یک مجموعه اپیزودیک به شمار می رود، که اولین قسمت آن به زودی پخش خواهد شد.

«بازگشت»، بر اساس پرونده های واقعی ساخته شده است. حضور افراد واقعی هر پرونده در سریال، جلوی دوربین و شرح وقایع حادث شده بر آنها و در ادامه به تصویر کشیده شدن همان اتفاق به صورت داستانی از شاخصه های این سریال محسوب می شود. بازیگران در این سریال بر اساس چهره های واقعی افراد درگیر در هر پرونده انتخاب و به ایفای نقش پرداخته اند. در مجموع حدود ۷۰ بازیگر در این مجموعه جلوی دوربین امیرحسین ماکویی رفتند.

یکی از ویژگی های این مجموعه تلویزیونی، این است که برگرفته از واقعیت و پرونده های واقعی هستند و قصد دارد تا هر چه بیشتر همذات پنداری بیننده را با داستان سریال برانگیزد. فیلمنامه این سریال که هر قسمت آن مجزا بوده و یک داستان را روایت می کند، بر اساس پرونده های واقعی نوشته شده است. موضوعات این مجموعه به مسائلی چون: تصادف های جرحی اشخاص، سقوط از ساختمان، آتش سوزی انبار و… می پردازد، به طوری که با حادث شدن این اتفاقات چه پیامدی در زندگی خود آن افراد و متعاقباً برای خانواده هایشان دارد.

این مجموعه تلویزیونی ضمن ایجاد لحظات مهیج، دراماتیک و سرگرم کننده، به انتقال اطلاعاتی به بیننده می پردازد که شاید بسیاری از آنها را خیلی از بینندگان تا به امروز به آنها آگاه نبوده اند.

ساختار این سریال متکی بر ایجاد هر چه بیشتر تعلیق و هیجان برای بیننده است تا بیننده بتواند عمق حادثه را دریابد.

سریال تلویزیونی بازگشت بزودی ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه ۲ سیما پخش خواهد شد.

درباره‌ی رضا صالحی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *