پنج شنبه , آبان 24 1397
خانه » اخبار » علی عمرانی به جای بیژن امکانیان در ارتفاع صفر پرواز می کند!

علی عمرانی به جای بیژن امکانیان در ارتفاع صفر پرواز می کند!

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (به این پست امتیاز دهید)

محمد نشاط تهیه کننده سریال «پرواز در ارتفاع صفر» از جایگزینی علی عمرانی به جای بیژن امکانیان خبر داد.

محمد نشاط طی گفت و گویی عنوان کرد: بیژن امکانیان به دلیل سفر به خارج از کشور از بازی در این سریال انصراف داد و علی عمرانی جایگزین وی شد.

وی همچنین افزود: گروه تولید هم اکنون در فرحزاد و لوکیشن منزل حاج یحیی با بازی علی عمرانی حضور دارند. حدود ۴۰ ـ ۳۰ درصد سریال در این لوکیشن ساخته می شود و هم اکنون علی عمرانی، عمار تفتی، محمد عمرانی،‌ شاهرخ استخری،‌ سوگل خلیق، رضا رادمنش، بهاره ریاحی و حمیدرضا نیکدل در این لوکیشن مقابل دوربین می روند. تا هفته آینده نیز گروه در این لوکیشن مستقر است و پس از آن به لوکیشن بیمارستان می رویم و بخش هایی از سریال را در این لوکیشن مقابل دوربین می بریم.

نشاط همچنین درباره مشکلاتی که در ساخت دکور دارند، عنوان کرد: ساخت دکور برای سریال «پرواز در ارتفاع صفر» که در سال های ۶۰ ـ ۵۹ می گذرد، کار بسیار مشکلی بود. به عنوان مثال به دنبال بیمارستانی بودیم که بتوانیم آن سالها را بازسازی کنیم. از این رو به بیمارستان بعثت رسیدیم و ۴ گروه همزمان در حال بازسازی بیمارستان هستند. چون بازسازی دهه ۶۰ کار بسیار مشکلی است. گروه دیگری نیز در حال بازسازی لوکیشن منزل شاهرخ استخری و سوگل خلیق هستند که در خانه های سازمانی نیروی هوایی ساخته خواهد شد. او همچنین ادامه داد: همه چیز در لوکیشن های این سریال در حال بازسازی است. از پرده، مبل، گاز، یخچال و کلیه وسایل خانه گرفته تا دستگیره های در و کاغذ دیواری باید مطابق با همان سالها بازسازی می شد و این کار بسیار مشکلی است. ضمن اینکه سکانس های عزا و عروسی هم در سریال داریم که باید لباس و گریم مهمانان نیز بر اساس همان سالها طراحی شود و از این نظر هم کار بسیار سختی پیش رو داریم.

نشاط درباره داستان سریال نیز گفت: قصه این سریال پیرامون زندگی یک خلبان با بازی شاهرخ استخری است که به تازگی ازدواج کرده و همزمان با شروع زندگی و حضورش در جنگ دچار تردید می شود.

علی عمرانی، شاهرخ استخری، محمد عمرانی، عمار تفتی، سوگل خلیق، حمیدرضا نیکدل، بهاره ریاحی، رضا رادمنش،‌ حدیثه تهرانی، مجید جعفری،‌ پیام داداشیان و رضا مسعودی بازیگران این مجموعه هستند.

«پرواز در ارتفاع صفر» با همکاری نیروی هوایی جمهوری اسلامی و در هفت قسمت در گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تهیه و تولید می شود که قرار است در هفته دفاع مقدس سال آینده روی آنتن این شبکه برود.

عوامل اصلی سریال عبارت است از: نویسنده و کارگردان: عبدالحسن برزیده، تهیه کننده: محمد نشاط، مدیر تولید: امیر نشاط، مدیر تصویر برداری: ایرج عاشوری، مدیر هنری: مشکین مهرگان، طراح صحنه: رضا دین محمدی، طراح لباس: مرجان گلزار، طراح چهره پردازی: ایمان امیدواری، صدابردار: بهمن حیدری، دستیار اول کارگردان: پگاه جهاندار، مدیر برنامه ریزی: ژرژ هاشم زاده، مجری طرح نظامی: سرهنگ مجید جوشقانی، مدیر تولید نظامی: علی عنبرانی، مجری طرح: موسسه هدیه فیلم.

درباره‌ی رضا صالحی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *