چهارشنبه , آذر 21 1397
خانه » اخبار » «لاک قرمز» یک میلیاردی شد.

«لاک قرمز» یک میلیاردی شد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (به این پست امتیاز دهید)

از امروز دو فیلم سینمایی «خانه ای در خیابان چهل و یکم» به کارگردانی حمیدرضا قربانی و «شاباش» به کارگردانی حامد کلاهداری به ترتیب در گروه های کورش و آفریقا اکران خود را آغاز می کنند. البته از این بین ساخته حمیدرضا قربانی به دلیل حفظ کف فروش «نفس»، از هفته آینده سرگروه خود را در اختیار خواهد گرفت و فعلاً در گروه آزاد به نمایش درخواهد آمد.

«خانه ای در خیابان چهل و یکم» مضمونی اجتماعی دارد و مهناز افشار، علی مصفا، سهیلا رضوی، سارا بهرامی، آرش مجیدی، علیرضا کمالی بازیگران اصلی آن هستند.

در «شاباش» نیز که مضمونی کمدی دارد اکبر عبدی، کامبیز دیرباز، سارا خویینی ها، مرجانه گلچین، رضا رویگری، الیزابت امینی، زهره حمیدی، کامران فیوضات به ایفای نقش پرداخته اند.

این فیلم داستان زندگی حاج احمد عباچی را روایت می‌کند که پول پیش خانه اش را در عروسی خواهرزاده اش شاباش می‌دهد و در ادامه با ماجراهای مختلفی روبرو می شود… .

در میان فیلم های جدول هم «سلام بمبئی» اگر چه نسبت به هفته گذشته خود با افت فروش مواجه شد، اما با فروش ۶۱۳ میلیون تومانی اش همچنان در صدر جدول فروش هفتگی قرار دارد.

ساخته قربان محمدپور با اکران دو فیلم جدید ۹ سینمای تهرانش را از دست داد و هم اکنون ۲۳ سالن در اختیار دارد. مجموع فروش تهران این فیلم پس از ۴۰ روز به پنج میلیارد و ۲۸۳ میلیون تومان رسیده است.

تعداد سینمای شهرستان های «سلام بمبئی» نیز در هفته ای که گذشت نصف شد. در حال حاضر این فیلم در شهرهای مختلف ۳۳ سینما در اختیار دارد و در مجموع چهار میلیارد و ۶۸۲ میلیون تومان نیز فروش داشته است.

فروش کل این فیلم با توجه به شرایط موجود در هفته آینده از مرز ۱۰ میلیارد تومان نیز عبور خواهد کرد.

«هفت ماهگی» که از چهارشنبه هفته گذشته به نمایش درآمده در حال حاضر در تهران ۱۸ سینما در اختیار دارد و به گفته پخش کننده اش در عرض شش روز ۲۷۶ میلیون تومان فروخته.

ساخته هاتف علیمردانی که از تبلیغات محیطی نیز برخوردار است به تازگی نیز در اهواز، آبادان، مشهد، ارومیه و دو سینمای کرج به نمایش درآمده و حدود هشت میلیون تومان نیز در این سینماها فروش داشته است.

«چهار اصفهانی در بغداد» با ۱۷۱ میلیون تومان فروش هفتگی در رتبه سوم قرار دارد.

این فیلم با ۱۹ سینمای تهرانش فروش خود را به ۲۸۸ میلیون تومان رسانده است.

فیلم محمدرضا ممتاز در شهرستان ها نیز با ۱۳ سینما ۷۲ میلیون تومان فروخته و با فروش کل ۳۶۰ میلیون تومان چشم به روزهای پیش رو دارد.

فیلم های سینمایی «افسونگر» و «تیک آف» در نوبت آینده گروه ماندانا هستند که هم اکنون در اختیار «چهار اصفهانی…» قرار دارد.

«وارونگی» همچنان با ۱۰ سینما فروش رضایبتخشی دارد. این فیلم نسبت به هفته قبل خود مقداری با افت فروش مواجه شد اما باز هم در مقایسه با سایر فیلم ها که سالن های بیشتری در اختیار دارند از گیشه نسبتاً مناسبی برخوردار است.

مجموع فروش ساخته بهنام بهزادی پس از ۲۰ روز نمایش در تهران به ۳۱۸ میلیون تومان رسیده است.

این فیلم به جز تهران در هشت سینمای شهرهای مختلف نیز نمایش دارد و فروش کل آن نیز ۳۰ میلیون تومان است.

«جنجال در عروسی» با اندکی فروش کمتر نسبت به «وارونگی» در رتبه پنجم قرار دارد. این فیلم در هفته ای که گذشت چهار سینمای تهران خود را از دست داد و هم اکنون با ۱۰ سالن فروش خود را به ۶۴۹ میلیون تومان رسانده است.

ساخته رضا خطیبی در حال حاضر نصف سینمای شهرستان های خود را از دست داده و با ۱۱ سالن در مجموع ۲۲۵ میلیون تومان فروخته.

«جنجال در عروسی» با این میزان فروشی که در طول یک هفته دارد می تواند امیدوار باشد در هفته آینده به باشگاه میلیاردی های سال ۹۵ اضافه شود.

«گیتا» در هفته سوم اکرانش با مقداری افت فروش مواجه شده و نسبت به هفته قبل خود کمتر فروخت.

این فیلم پنج سینمای تهران خود را از دست داده و هم اکنون با هفت سالن فروش کل خود را به ۳۰۱ میلیون تومان رسانده است.

ساخته مسعود مددی به جز تهران در شهرستان ها نیز با ۱۰ سینما در مجموع ۲۵ میلیون تومان فروش داشته است.

با توجه به افت فروش «گیتا» و در صورت ادامه این روند احتمال دارد فیلم سینمایی «مبارک» مقداری زودتر در گروه «آزادی» به نمایش درآید.

«پری دریایی» و «آشوب» نیز دیگر فیلم های در نوبت اکران آینده این گروه هستند.

«مشکل گیتی» این روزها در تهران تنها با شش سینما به اکران خود ادامه می دهد.

این فیلم در مجموع تهران ۷۰۵ میلیون تومان فروخته و بعید است در روزهای پیش رو و با این تعداد سینما بتواند فروش خود را بالاتر ببرد.

ساخته بهرام کاظمی در شهرهای مختلف نیز فقط هشت سینما دارد و ۸۵ میلیون تومان نیز مجموع فروش کل شهرستان های آن است.

فروش کل تهران و شهرستان های «مشکل گیتی» به ۷۹۰ میلیون تومان رسیده.

«ما همه گناهکاریم» که از دو هفته گذشته سینمای سرگروه «مشکل گیتی» (زندگی) را در اختیار گرفته با حفظ تمام سینماهای تهرانش در مجموع ۱۰۶ میلیون تومان فروش داشته است.

ساخته حسن نظر در حال حاضر تنها در شاهین شهر، اهواز، سنندج، کرج و دو سینمای شهر مشهد نمایش دارد و ۱۸ میلیون تومان نیز از طریق این سینماها به فروش خود اضافه کرده است.

فیلم های سینمایی «سه بیگانه» و «خوب، بد، جلف» در نوبت اکران آینده گروه «زندگی» هستند. از این بین گویا مشکل فیلم مهدی مظلومی مرتفع شده و ساخته پیمان قاسم خانی نیز بعد از نمایش در جشنواره فیلم فجر اکران عمومی خواهد شد.

به احتمال فراوان «خوب، بد، جلف» که از اسفند ماه به نمایش عمومی درخواهد آمد اکرانش در نوروز ۹۶ نیز ادامه خواهد داشت.

«لاک قرمز» سرانجام یک میلیاردی شد. این فیلم که سینمای سرگروه خود را از امروز در اختیار «شاباش» قرار می دهد در حال حاضر در تهران ۹ سینما دارد و در چهلمین روز از اکرانش فروش خود را به ۴۵۰ میلیون تومان رسانده است.

ساخته جمال سیدحاتمی تعداد زیادی از سالن های شهرهای مختلف خود را از دست داده و هم اکنون با ۱۴ سینما در مجموع ۵۶۰ میلیون تومان نیز فروش داشته.

«آس و پاس» این روزها تنها در پردیس کورش نمایش دارد و فروش کل تهران آن نیز به مبلغی در حدود یک میلیارد و ۵۷۵ میلیون تومان رسیده است.

ساخته آرش معیریان باز هم مانند دو هفته قبل تعداد زیادی از سینماهای شهرستان هایش را از دست داد و در حال حاضر تنها در شهرهای اصفهان، شیراز، قم و گرگان در حال اکران است.

فروش این فیلم در شهرستان ها پس از ۸۰ روز از مرز دو میلیارد تومان نیز عبور کرد.

«نفس» در میان سایر فیلم های جدول در هفته ای که گذشت پایین ترین میزان فروش را داشت اما با نظر شورای صنفی نمایش توانست سینمای سرگروه خود (کورش) را تا هفته آینده هم در اختیار داشته باشد.

این فیلم در چهار سینمای تهرانش و در عرض یک هفته تنها ۳۸ میلیون تومان فروش داشت.

ساخته نرگس آبیار در شهرستان ها نیز پنج سینمای خود را از دست داد و هم اکنون در شهرهای قم، بابل، مشهد و سه سینمای شهر شیراز در حال نمایش است.

مجموع فروش شهرستان های این فیلم ۷۰۰ میلیون تومان است.

فیلم های سینمایی «هلن» و «ماحی» در نوبت اکران آینده گروه «کورش» هستند.

«یتیم خانه ایران» این روزها در سینما کورش همچنان در حال نمایش است و به طور همزمان ۱۴ سالن شهرهای مختلف نیز اکران آن را برعهده دارند.

مجموع فروش تهران و شهرستان های ساخته ابوالقاسم طالبی به یک میلیارد و ۸۴۰ میلیون تومان رسیده است.

درباره‌ی رضا صالحی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *