چهارشنبه , اسفند 29 1397
خانه » اخبار » مهناز افشار برای «گیلدا» تست گریم داد

مهناز افشار برای «گیلدا» تست گریم داد

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (به این پست امتیاز دهید)

فیلمبرداری «گیلدا» بزودی آغاز خواهد شد.

فیلم سینمایی «گیلدا» به کارگردانى و تهیه کنندگی کیوان علیمحمدى و امید بنکدار روزهای پایانی پیش تولید خود را طی می کند و بزودی با تکمیل لیست بازیگران و عوامل پشت دوربین وارد مرحله فیلمبرداری خواهد شد.

مهناز افشار که پیش از این در «شبانه روز» نیز با علیمحمدى و بنکدار همکارى داشت، به عنوان بازیگر نقش اصلى به پروژه جدید این دو کارگردان پیوسته و در حال حاضر به همراه گروه تولید مشغول تمرین و دورخوانى است.

فیلمبرداری این فیلم به طور کامل در تهران انجام خواهد شد و در حال حاضر نیز عوامل پشت صحنه مشغول آماده سازى لوکیشن ها هستند.

براساس برنامه ریزی های انجام گرفته، فیلمبرداری در روزهای آینده آغاز می شود.

فیلمنامه «گیلدا» توسط امید بنکدار، على اکبر حیدرى و کیوان علیمحمدى به نگارش درآمده است.

آخرین ساخته بنکدار و علیمحمدى در سینما به فیلم سینمایی «ارغوان» برمی گردد. «شبانه» و «شبانه روز» دیگر عناوین سینمایی مشترک این دو کارگردان محسوب می شود.

دیگر عوامل پشت دوربین «گیلدا» که تاکنون حضورشان در این پروژه قطعی شده عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: مرتضی پورصمدی، طراح چهره پردازی: کامران خلج، طراح صحنه: آیدین ظریف، طراح لباس: شیده محمودزاده، صدابردار: وحید رضویان، موسیقی، طراحی صدا و صداگذاری: بامداد افشار، تدوین: سیاوش پورخلیلی، کیوان علی محمدی، امید بنکدار، انیمیشن: بزرگمهر حسین پور، مجری طرح و مدیر تولید: حامد حامدی خواه، عکاس: جلال حمیدی، طراح گرافیک: احمد غلامی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: ماریا امیری، مدیر تدارکات: محمد نظیفی و مشاور رسانه ای: محمد حیدری.

درباره‌ی رضا صالحی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *