دوشنبه , اردیبهشت 2 1398
خانه » اخبار » پایان تدوین «دریاچه ماهی»

پایان تدوین «دریاچه ماهی»

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (به این پست امتیاز دهید)

تدوین فیلم سینمایی «دریاچه ماهی» توسط آرش معیریان به پایان رسید.

فیلم سینمایی «دریاچه ماهی» به کارگردانی مریم دوستی و تهیه کنندگی سعید سعدی در آخرین مراحل فنی قرار دارد و به تازگی نسخه اولیه از فیلم نیز تحویل دبیرخانه جشنواره فیلم فجر شده است.

به گفته دوستی، تدوین به تازگی توسط آرش معیریان به پایان رسیده و فیلم در حال حاضر در مرحله صداگذاری، اصلاح رنگ و ساخت موسیقی قرار دارد. شب گذشته نیز تست اولیه رنگ فیلم نیز با نتیجه مثبت انجام شده است.

براساس برنامه ریزی های انجام گرفته تا اوایل دی ماه نسخه نهایی این فیلم به طور کامل آماده نمایش در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر خواهد بود.

ساخت موسیقی و صداگذاری «دریاچه ماهی» نیز به ترتیب برعهده کیان مقدم و مهرداد جلوخانی قرار دارد.

نادر فلاح، ستاره اسکندری، حسن نجاریان، لاله اسکندری، مجتبی پیرزاده، حدیثه تهرانی، صحرا اسداللهی، علی نجاریان، حسین باشه آهنگر، ابراهیم برزیده و (با هنرمندی) علی دهکردی و (با حضور افتخاری) افشین هاشمی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

«دریاچه ماهی» به قلم مصطفی رستگاری با مضمون دفاع مقدس روایتی متفاوت از شهدای هنوز بر جای مانده کانال ماهی دارد. این فیلم نگاهی به وقایع پس از جنگ دارد و داستان چند خانواده را روایت می کند که در نقطه مشترکی به یکدیگر می رسند و در این میان عشق گمشده ای پیدا می شود. در واقع این فیلم تجلیلی از شهدای جاویدالاثر خواهد بود.

فیلمبرداری این فیلم به طور کامل در تهران و در لوکیشن هایی چون شهرک دفاع مقدس و… انجام شده است.

درباره‌ی رضا صالحی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *