چهارشنبه , اسفند 29 1397
خانه » اخبار » در آپدیت Clash of Clans چه تغییراتی ایجاد میشود

در آپدیت Clash of Clans چه تغییراتی ایجاد میشود

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 میانگین امتیاز : 5٫00 از 5)

بهتر است برای به‌روزرسان جدید بازی Clash of Clans کمی حافظه‌ی گوشی‌ یا تبلتتان را خالی کنید. براساس اطلاعات منتشر شده، این بروزرسان تغییراتی را در بازی ایجاد می‌کند که برای گمیرها هیجان‌ انگیز خواهند بود.

به‌روزرسان جدید بازی Clash of Clans در دی ماه منتشر می‌شود و در حالی که هنوز سازندگان به تغییرات آن اشاره نکرده‌اند، شایعات می‌گویند که با این به‌روزرسان روند بازی جالب‌تر خواهد شد.  براساس اطلاعات منتشر شده مجمسه‌ی Barbarian King به بازی اضافه می‌شود. برای اینکه این مجسمه را به روستای خودتان اضافه کنید باید 500 جم بپردازید. همچنین مشخص شده با خرید بسته‌های جم هم می‌توانید Red Barbarian را در کنار Red Archer Queen دریافت کنید.

در ادامه گفته شده که این به‌روزرسان کشتیسازی هم به بازی اضافه می‌کند. برای ساخت این مکان جدید به Town Hall با Level 4 و 50 هزار طلا نیاز خواهید داشت. همچنین این به‌روزرسان جدید یکسری چالش‌های روزانه را به بازی اضافه می‌کند که در آن‌ها دزدان به دهکده‌ی شما حمله می‌کنند و سعی می‌کنند که جم‌هایتان را بدزدند.

مشخص شده که یکسری آیتم دفاع هوایی جدید به بازی اضافه می‌شود که هنوز چیزی از آن‌ها نمی‌دانیم. به‌روزرسان جدید بازی Clash of Clans به مناسبت کریسمس و سال نوی میلادی عرضه می‌شود.

 

درباره‌ی H3X:D

H3X:D
با مردم آنگونه معاشرت كنيد، كه اگر مرديد بر شما اشك ريزند، و اگر زنده مانديد، با اشتياق سوي شما آيند. (حضرت علی علیه السلام)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *