چهارشنبه , آذر 21 1397
خانه » اخبار » محمد امامی تهیه کننده سریال “شهرزاد” آزاد شد

محمد امامی تهیه کننده سریال “شهرزاد” آزاد شد

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (به این پست امتیاز دهید)

طبق انچه در خبر “سکوت اجباری ترانه علیدوستی و فصل دوم شهرزاد” اعلام شد،محمد امامی تهیه کننده فصل اول سریال پر مخاطب شهرزاد که به دلیل اتهام فساد مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان بازداشت شده بود،با قرار وثیقه ای آزاد شد. ظاهرا اقای محمد امامی با ارائه زمین پدری و قرار وثیقه در حال حاضر ازاد می باشد.

بر پایه این گزارش محمد امامی تهیه‌کننده مجموعه «شهرزاد» است که بخشی از درآمدهای خود را  صرف ساخت این مجموعه پر مخاطب کرده بود حال باید پاسخ‌گو باشد و هزینه‌های تولید شده مجموعه جدید را نیز بررسی و به صاحبان اصلی آن بازگرداند.

پیش از این سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس به طور رسمی اعلام کرد که دلیل بازداشت محمد امامی، نحوه پرداخت بدهی او به صندوق ذخیره فرهنگیان بوده است.

حال و باتوجه به مسائل پیش امده، و همچنین اعلام بانی فیلم،احتمالا باید منتظر جایگزینی اقای محمد امامی با تهیه کننده جدیدی باشیم؛اما موردی که پیش خواهد امد هزینه های تولید می باشد که سرمایه گذاران ان احتمالا از این پس تمایل خود را نسبت به ان کم تر نشان دهند؛طبق انچه روز قبل گفته شد حتی احتمال تغییر نام فصل دوم  نیز وجود دارد،حال باید منتظر ماند و دید برای فصل 2 شهرزاد چه روی خواهد داد.

درباره‌ی H3X:D

H3X:D
با مردم آنگونه معاشرت كنيد، كه اگر مرديد بر شما اشك ريزند، و اگر زنده مانديد، با اشتياق سوي شما آيند. (حضرت علی علیه السلام)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *