دوشنبه , اردیبهشت 2 1398
خانه » اخبار » دوربین گلکسی اس 8 برآمده نخواهد بود

دوربین گلکسی اس 8 برآمده نخواهد بود

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (به این پست امتیاز دهید)

به‌تازگی تصویری منتشر شده که طبق آن، دوربین پشت گلکسی اس 8 هم‌سطح با بدنه است و دارای برآمدگی نخواهد بود.

تصویر جدیدی در فضای مجازی ویبو به اشتراک گذاشته شده است که میزان برآمدگی دوربین پشت گوشی‌های گلکسی اس 6، اس 7 و اس 8 را با یکدیگر مقایسه می‌کند. اگر این تصویر صحت داشته باشند، دیگر خبری از برآمدگی در دوربین پشت گلکسی اس 8 نخواهد بود.

طبق این تصویر، دوربین پشت گلکسی اس 8 با بدنه در یک سطح قرار دارد که باعث می‌شود دیگر شاهد برآمدگی آن نباشیم. البته عدد ذکرشده در مورد برآمدگی دوربین گلکسی اس 6 و اس 7 اشتباه است. مقدار صحیح برآمدگی دوربین گلکسی اس 6، ۱.۷ میلی‌متر است و در گلکسی اس 7 برآمدگی به ۰.۸ میلی‌متر می‌رسد. همین اشتباه در مقادیر برآمدگی دوربین‌ها، باعث می‌شود صحت این تصویر به چالش کشیده شود.

با در نظر گرفتن شایعات قبلی، می‌دانیم گلکسی اس 8 از ابعاد ۱۴۰.۱۴ در ۷۲.۲ در ۷.۳ میلی‌متر بهره می‌برد که باعث می‌شود نسبت به گلکسی اس 7 ضخامت کمتری داشته باشد. از طرفی انتظار می‌رود که در گلکسی اس 8 از یک نمایشگر بزرگ‌تر با ابعاد ۵.۷ اینچ استفاده شود که درنتیجه باعث خواهد شد فضا برای سنسور دوربین پشت بیشتر باشد و بتوان آن را به گونه‌ای جاسازی کرد که دیگر شاهد برآمدگی دوربین نباشیم.

شایعات زیادی در مورد تاریخ رونمایی از گلکسی اس 8 وجود دارد؛ اما معتبرترین آن‌ها به رونمایی از محصول جدید سامسونگ در ۹ فروردین ۹۶ اشاره می‌کند. با این حساب باید صبر کنیم و ببینیم که کمپانی کره‌ای چه شگفتی‌هایی برای ما تدارک دیده است.

درباره‌ی رضا صالحی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *